Mikrometr analogowy 3202-25A 0-25 mm INSIZE
- Zakres: (0-25)mm
- Działka elementarna: 0,01mm
- Dokładność ±4 µm
- Powierzchnie pomiarowe: z węglika spiekanego, docierane
- W zestawie: pudełko, klucz, świadectwo akredytowane PCA

2308-5A Czujnik zegarowy 5x0.01mm INSIZE
1 × 141,45 zł
Suwmiarka elektroniczna INSIZE w metalowej obudowie 1114-150AW
1 × 172,20 zł Subtotal: 313,65 zł (incl. VAT)
Biuro: (pon-pt 7:30-15:30)
tel. +48 888 200 889
2308-5A Czujnik zegarowy 5x0.01mm INSIZE
1 × 141,45 zł
1 × 172,20 zł Subtotal: 313,65 zł (incl. VAT)